Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Office 365

Elektroninis dienynas

Egzaminai

egzaminai

Egzaminai eksternams

eksternams

Kalbų vertėjas

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Pagalba vaikams

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kaip mus rasti?

Panevėžio SJMC skyrius Panevėžio kalėjime

Darbo taryba

Jūratė Kiaunienė

darbo tarybos pirmininkė

 

Lauryna Čiuplinskienė

darbo tarybos sekretorė

 

Simona Sipavičienė

darbo tarybos narė

Raskite mus Facebook'e

 

emokykla

Brandos darbas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

6.png9.png2.png9.png7.png8.png
Šiandien330
Vakar596
Praeitą savaitę2539
Mėnuo1303
Iš viso692978

Penktadienis, 03 Geg 2024

MOKINIŲ PRIĖMIMAS VYKSTA DARBO DIENOMIS

Informacija teikiama ir dokumentai priimami:

Šiaulių g. 60, kabinete Nr. 120, tel. (8 45) 436847; 

8.00–12.00, 13.00–18.00 (pirmadienis-ketvirtadienis),

8.00–12.00, 13.00–15.00 (penktadienis),

el.paštas: s.vilimiene@smc.panevezys.lm.lt rastine@smc.panevezys.lm.lt 

 

Priėmimas mokytis į suaugusiųjų klases pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas

  1. Asmuo, pageidaujantis mokytis pagal suaugusiųjų pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, Centro direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. dokumentą apie mokymosi pasiekimus ar įgytą išsilavinimą;

          1.3. santuokos liudijimą (jeigu keitė pavardę);

          1.4. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  1. Mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami suaugusieji, pateikę Centro direktoriui pradinio išsilavinimo pažymėjimą, pagal vidurinio ugdymo programą – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.
  2. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  3. Asmuo, turintis septynmečio, aštuonmečio, devynmečio, nebaigto vidurinio mokslo pažymėjimą, ir pažymėjimą, išduotą 1993­–1994 metais arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, išduotą 1995–1999 metais, išlaikęs pagrindinio ugdymo programos dalykų – gimtosios, valstybinės lietuvių kalbos ir matematikos – mokymosi pasiekimų patikrinimą, gali būti priimamas mokytis pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.
  4. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  5. Mokytis priimami:
  • asmenys nuo 18 metų;
  • 16–17 metų dirbantys jaunuoliai;
  • nepilnametės, esančios nėštumo ir gimdymo atostogose;
  • nepilnamečiai tėvai, auginantys savo vaikus.

Priėmimas mokytis į jaunimo klases pagal pagrindinio ugdymo programą

  1. Mokinių, pageidaujančių mokytis jaunimo klasėse pagal pagrindinio ugdymo programą, tėvai (globėjai) mokyklos direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. išsilavinimo pažymėjimą;

          1.3. gimimo pažymėjimo arba tapatybės kortelės kopiją.

  1. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  2. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  3. Į Centrą priimami mokytis mokiniai nuo 12 iki 16 m.
  4. Jaunimo klasėse mokymas organizuojamas kasdien nuo 8.30 val. ryto.

Mokiniams taikomos lengvatos (remiantis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312): besimokančių tėvų vaikams mokestis už maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėse mažinamas 50 procentų; jei šeima augina tris ir daugiau vaikų (vaikai iki 18 metų ir vyresni iki 24 metų, jei mokosi dieninėse visų tipų mokyklose, arba vaikai, turintys negalią); jei vienas iš moksleivių ar studentų šeimos tėvų mokosi mokymo įstaigos dieniniame skyriuje (pagal mokymo įstaigos pažymas).

Panevėžio kraštotyros muziejaus ir Dailės galerijos lankymas su 50 % nuolaida.

Turi teisę įsigyti vienkartinį važiavimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 50 %  nuolaida.

 Š. m. gegužės 11 d. vyko integruoto matematikos, lietuvių kalbos ir literatūros projekto  „Statistika ir literatūra apie ekologiją“  pristatymas.

Vykdymo laikas 2022 m. vasario-gegužės mėn.

Tikslai ir uždaviniai:

  • prisiminti ekologijos, statistikos mokslų paskirtį; pasitelkus statistiką ir literatūrą sužinoti apie pagrindines gamtos ir žmogaus sugyvenimo problemas;
  • aptarti, kaip mes galime prisidėti prie gamtos ir aplinkos tausojimo;
  • ugdyti mokinių komunikacines, pažintines ir asmenines kompetencijas;
  • ugdyti brandžią, turinčią esminių ekologijos ir aplinkos technologijų žinių, gebėjimų, vertybinių nuostatų asmenybę, gebančią savarankiškai pasirinkti tinkamas elgesio strategijas, prognozuoti savo veiklos padarinius aplinkai ir aktyviai veikti, siekiant aplinkos išsaugojimo;
  • ugdyti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą, aktyvumą, mokyti parengti ir pristatyti darbus, laikantis viešosios kalbos reikalavimų. Dalyviai IIa, IIIa, IIIb, IVa klasių mokiniai.

  

Darbas vyko lietuvių kalbos, matematikos  kabinetuose, skaitykloje. Projektas pavyko ir buvo naudingas. Darbas vyko gana sklandžiai, jis buvo atliktas laiku ir kokybiškai. Džiaugiamės  mokinių iniciatyviu darbu, kruopštumu, suaktyvėjusiu domėjimusi ekologijos ir aplinkos technologijų temomis, statistika, grožine literatūra, patobulėjusiais kalbos raštingumo įgūdžiais.

Mokiniai aktyviai įsijungė į projekto veiklą: rinko ir sistemino informaciją bei pagal reikalavimus parengė pateiktis, skaitė ir analizavo straipsnius apie mus supančią aplinką ir ekologiją, literatūros kūrinius. Naudodamiesi IT, mokiniai patobulino savo virtualios kalbos etiketą, gilino rašybos ir skyrybos įgūdžius, tobulino kalbos ir stiliaus kultūrą. Projektas  naudingas ir todėl, kad jo dalyviai surinko nemažai medžiagos, parengė pateiktis „Aplinkosauga“, „Išsaugokime Žemę sau ir ateinančioms kartoms“, „Žemės likimas mūsų rankose“, „Išsaugosim gamtą – išsaugosim save“ , parengė pranešimus „Statistika-skaitmeniniais duomenimis nupieštas šalies paveikslas“, „Statistika – ne tik skaičiavimas, bet ir kūryba“, viešąsias kalbas „Lietuvos poetinė istorija ir poetinė geografija“ (J. Radvanas, Maironis, S. Nėris), „Lietuvos girios A. Mickevičiaus poemoje „Ponas Tadas“, „Antano Baranausko poema „Anykščių šilelis“, Niokojama ir vėl atgimstanti gamta“, „Gamtos ir žmonių likimų drama Lietuvos literatūroje (M. Katiliškis)“, parašė rašinį „Kaip žmogus keičia savo gyvenamąją aplinką“.

Matematikos mokytoja Zita Aleksandravičiūtė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rima Gustienė

1var

 

 

Copyright © 2024 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.